| Název | Turbo E-Hybrid Tiptronic S |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2400 RPM |
| Objem | 3996 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 544 kW |
| Max. rychlost | 295 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | Cayenne (PO536) (od 10/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1685 mm |
| Šířka | 1983 mm |
| Délka | 4930 mm |
| Rozvor | 2895 mm |
| Objem kufru | 621 / - l |
| Hmotnost | 2645 / 3215 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 243 |
| Kombinovaná | 4 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 70 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3000 kg |
| Cena | 4 818 546 Kč |
| Název | Cross Turismo Turbo |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (2) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 650 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 2 s |
| Série | Taycan (Y1A) (od 03/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1412 mm |
| Šířka | 1967 mm |
| Délka | 4974 mm |
| Rozvor | 2904 mm |
| Objem kufru | 405 / - l |
| Hmotnost | 2395 / 2880 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 178 |
| Kombinovaná | 19 kWh/100km |
| Ve městě | 17 kWh/100km |
| Mimo město | 16 kWh/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 4 580 288 Kč |