| Název | 1.0 TSI |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1600 RPM |
| Objem | 999 ccm |
| Převodovka | m (5) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 70 kW |
| Max. rychlost | 182 Km/h |
| Zrychlení | 11 s |
| Série | Arona (KJ) (od 11/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1537 mm |
| Šířka | 1780 mm |
| Délka | 4153 mm |
| Rozvor | 2566 mm |
| Objem kufru | 400 / - l |
| Hmotnost | 1188 / 1710 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 40 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 590 kg |
| Brzděný | 1000 kg |
| Cena | 493 900 Kč |
| Název | 1.5 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 4500 RPM |
| Objem | 1495 ccm |
| Převodovka | m (5) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 85 kW |
| Max. rychlost | 179 Km/h |
| Zrychlení | 12 s |
| Série | ZS (ZS3A) (od 10/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1635 mm |
| Šířka | 1818 mm |
| Délka | 4430 mm |
| Rozvor | 2606 mm |
| Objem kufru | 443 / - l |
| Hmotnost | 1330 / 1705 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 161 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 8 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 55 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | torzní tyč |
| Nebrzděný | 500 kg |
| Brzděný | 500 kg |
| Cena | 499 990 Kč |