Srovnání: SERES 3 vs ZEEKR X | Autohled.cz
Motor
| Název | 2WD |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 120 kW |
| Max. rychlost | 155 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
Model
| Série | 3 (od 12/20) |
| model od | 2020 |
| motor od | 2020 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
Rozměry
| Výška | 1650 mm |
| Šířka | 1850 mm |
| Délka | 4385 mm |
| Rozvor | 2655 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 1765 / 2065 Kg |
| Poloměr otáčení | 0 |
| Světlá výška | 180 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 18 l/100km |
| Ve městě | 19 l/100km |
| Mimo město | 17 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Přívěs
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 1200 kg |
Motor
| Název | Core |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 200 kW |
| Max. rychlost | 190 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
Model
| Série | X (BXE) (od 01/26) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
Rozměry
| Výška | 1566 mm |
| Šířka | 1836 mm |
| Délka | 4432 mm |
| Rozvor | 2750 mm |
| Objem kufru | 362 / - l |
| Hmotnost | 1855 / 2410 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 170 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 17 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1600 kg |
+ Přidat vozidlo