| Název | van L1 1.5 D-4D |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 3500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1499 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 88 kW |
| Max. rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Proace (V) Kastenwagen (od 04/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1895 mm |
| Šířka | 1920 mm |
| Délka | 4980 mm |
| Rozvor | 3275 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 1656 / 2656 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 150 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 69 l |
| Emisní norma | LKW |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 3 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 140 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 702 810 Kč |
| Název | eCitan van |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 90 kW |
| Max. rychlost | 132 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Citan (W 420) Kastenwagen (od 07/23) |
| model od | 2021 |
| motor od | 2021 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1819 mm |
| Šířka | 1859 mm |
| Délka | 4498 mm |
| Rozvor | 2716 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 1734 / 2230 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 18 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1450 kg |
| Cena | 725 000 Kč |