| Název | V8 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2000 RPM |
| Objem | 3996 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 404 kW |
| Max. rychlost | 290 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | Bentayga (4V) (od 08/20) |
| model od | 2020 |
| motor od | 2020 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1728 mm |
| Šířka | 1998 mm |
| Délka | 5125 mm |
| Rozvor | 2995 mm |
| Objem kufru | 484 / - l |
| Hmotnost | 2416 / 3250 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 247 |
| Kombinovaná | 13 l/100km |
| Ve městě | 20 l/100km |
| Mimo město | 13 l/100km |
| Velikost nádrže | 85 l |
| Emisní norma | Euro 6d-ISC-FCM |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3500 kg |
| Cena | - Kč |