| Název | 420i Gran Coupé Steptronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1350 RPM |
| Objem | 1998 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 135 kW |
| Max. rychlost | 235 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | Řada 4 (G26) Gran Coupé (od 07/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1442 mm |
| Šířka | 1852 mm |
| Délka | 4783 mm |
| Rozvor | 2856 mm |
| Objem kufru | 470 / - l |
| Hmotnost | 1695 / 2175 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 140 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 59 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1600 kg |
| Cena | 1 439 100 Kč |