Srovnání: BMW iX1 vs Škoda Enyaq Coupé | Autohled.cz
Motor
| Název | xDrive30 |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 230 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
Model
| Série | iX1 (U11) (od 11/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
Rozměry
| Výška | 1616 mm |
| Šířka | 1845 mm |
| Délka | 4500 mm |
| Rozvor | 2692 mm |
| Objem kufru | 490 / - l |
| Hmotnost | 2085 / 2580 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 170 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 17 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1200 kg |
Motor
| Název | 85x Coupé |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | - |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 220 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 6.7 s |
Model
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | 2026 |
| Třída vozidla | Střední třída |
Rozměry
| Výška | 1623 mm |
| Šířka | 1879 mm |
| Délka | 4658 mm |
| Rozvor | 2766 mm |
| Objem kufru | 570 / - l |
| Hmotnost | / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
Spotřeba
| Kombinovaná | 15 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | 0 g/km |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
+ Přidat vozidlo