| Název | 220d Coupé M Sportpaket Steptronic |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1995 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 140 kW |
| Max. rychlost | 237 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | Řada 2 (G42) (od 08/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1390 mm |
| Šířka | 1838 mm |
| Délka | 4537 mm |
| Rozvor | 2741 mm |
| Objem kufru | 390 / - l |
| Hmotnost | 1655 / 2055 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 128 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 51 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1600 kg |
| Cena | 962 645 Kč |