| Název | 20 xDrive Steptronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4400 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1998 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 153 kW |
| Max. rychlost | 215 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | X3 (G45) (od 11/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1660 mm |
| Šířka | 1920 mm |
| Délka | 4755 mm |
| Rozvor | 2865 mm |
| Objem kufru | 570 / - l |
| Hmotnost | 1930 / 2500 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 216 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 65 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2400 kg |
| Cena | 1 365 000 Kč |
| Název | D165 AWD automat |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 3500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1998 ccm |
| Převodovka | a (9) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 120 kW |
| Max. rychlost | 195 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | Discovery Sport (L550) (od 09/19) |
| model od | 2019 |
| motor od | 2019 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1727 mm |
| Šířka | 1894 mm |
| Délka | 4597 mm |
| Rozvor | 2741 mm |
| Objem kufru | 780 / - l |
| Hmotnost | 1949 / 2590 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 212 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 65 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2200 kg |
| Cena | 1 400 379 Kč |