| Název | 20 xDrive Steptronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4400 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1998 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 153 kW |
| Max. rychlost | 215 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | X3 (G45) (od 11/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1660 mm |
| Šířka | 1920 mm |
| Délka | 4755 mm |
| Rozvor | 2865 mm |
| Objem kufru | 570 / - l |
| Hmotnost | 1930 / 2500 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 216 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 65 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2400 kg |
| Cena | 1 365 000 Kč |
| Název | 360kW 2023 |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 360 kW |
| Max. rychlost | 200 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | EL6 (NACC2S1) (od 10/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1703 mm |
| Šířka | 1987 mm |
| Délka | 4854 mm |
| Rozvor | 2915 mm |
| Objem kufru | 597 / - l |
| Hmotnost | 2235 / 2690 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 165 |
| Kombinovaná | 20 l/100km |
| Ve městě | 15 l/100km |
| Mimo město | 15 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1200 kg |
| Cena | 1 391 000 Kč |