Srovnání: smart #3 vs Hyundai IONIQ 5 | Autohled.cz
Motor
| Název | Keith Haring Edition |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 200 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
Model
| Série | #3 (HC11) (od 12/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
Rozměry
| Výška | 1556 mm |
| Šířka | 1844 mm |
| Délka | 4400 mm |
| Rozvor | 2785 mm |
| Objem kufru | 370 / - l |
| Hmotnost | 1780 / 2199 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 160 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 17 l/100km |
| Ve městě | 12 l/100km |
| Mimo město | 12 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 50 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Motor
| Název | 2WD |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 125 kW |
| Max. rychlost | 185 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
Model
| Série | IONIQ 5 (NE) (od 08/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
Rozměry
| Výška | 1605 mm |
| Šířka | 1890 mm |
| Délka | 4655 mm |
| Rozvor | 3000 mm |
| Objem kufru | 520 / - l |
| Hmotnost | 1955 / 2470 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 160 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 15 l/100km |
| Ve městě | 10 l/100km |
| Mimo město | 10 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
+ Přidat vozidlo