| Název | 1.5 i-MMD e:HEV e-CVT |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 4500 RPM |
| Objem | 1498 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 96 kW |
| Max. rychlost | 170 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | HR-V (RV) (od 03/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1582 mm |
| Šířka | 1866 mm |
| Délka | 4355 mm |
| Rozvor | 2610 mm |
| Objem kufru | 319 / 971 l |
| Hmotnost | 1452 / 1870 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 188 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 4 l/100km |
| Mimo město | 4 l/100km |
| Velikost nádrže | 40 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 45 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 739 900 Kč |