| Název | Kia Niro 1.6 GDI HEV DCT6 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5700 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 4000 RPM |
| Objem | 1580 ccm |
| Převodovka | a (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 102 kW |
| Max. rychlost | 170 Km/h |
| Zrychlení | 11 s |
| Série | Niro (SG2) (od 06/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1545 mm |
| Šířka | 1825 mm |
| Délka | 4420 mm |
| Rozvor | 2720 mm |
| Objem kufru | 451 / - l |
| Hmotnost | 1474 / 1940 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 160 |
| Kombinovaná | 4 l/100km |
| Ve městě | 3 l/100km |
| Mimo město | 3 l/100km |
| Velikost nádrže | 42 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 600 kg |
| Brzděný | 1110 kg |
| Cena | 824 980 Kč |
| Název | Elektro |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 115 kW |
| Max. rychlost | 162 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | Kona (SX2) (od 10/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1580 mm |
| Šířka | 1825 mm |
| Délka | 4355 mm |
| Rozvor | 2660 mm |
| Objem kufru | 466 / - l |
| Hmotnost | 1690 / 2110 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 151 |
| Kombinovaná | 14 l/100km |
| Ve městě | 10 l/100km |
| Mimo město | 11 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 300 kg |
| Brzděný | 300 kg |
| Cena | 799 990 Kč |