| Název | Kia Niro 1.6 GDI HEV DCT6 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5700 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 4000 RPM |
| Objem | 1580 ccm |
| Převodovka | a (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 102 kW |
| Max. rychlost | 170 Km/h |
| Zrychlení | 11 s |
| Série | Niro (SG2) Hybrid (od 06/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1545 mm |
| Šířka | 1825 mm |
| Délka | 4420 mm |
| Rozvor | 2720 mm |
| Objem kufru | 451 / - l |
| Hmotnost | 1474 / 1940 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 160 |
| Kombinovaná | 4 l/100km |
| Ve městě | 3 l/100km |
| Mimo město | 3 l/100km |
| Velikost nádrže | 42 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 600 kg |
| Brzděný | 1110 kg |
| Cena | 824 980 Kč |
| Název | Sportequipe 6 GT Benzín |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 290 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1598 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 137 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
| Série | - |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | SUV |
| Výška | 1685 mm |
| Šířka | 1900 mm |
| Délka | 4590 mm |
| Rozvor | 2720 mm |
| Objem kufru | 486 / 977 l |
| Hmotnost | 1562 / 1955 Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 7.6 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 57 l |
| Emisní norma | Euro 6 |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 837 000 Kč |