| Název | Kia Picanto 1.0 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 4000 RPM |
| Objem | 998 ccm |
| Převodovka | m (5) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 50 kW |
| Max. rychlost | 161 Km/h |
| Zrychlení | 14 s |
| Série | Picanto (JA) (od 05/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Miniauto |
| Výška | 1485 mm |
| Šířka | 1595 mm |
| Délka | 3605 mm |
| Rozvor | 2400 mm |
| Objem kufru | 255 / - l |
| Hmotnost | 1124 / 1380 Kg |
| Poloměr otáčení | 9 |
| Světlá výška | 141 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 35 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 60 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 344 980 Kč |
| Název | SCe 65 Essential |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6250 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3500 RPM |
| Objem | 999 ccm |
| Převodovka | m (5) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 49 kW |
| Max. rychlost | 158 Km/h |
| Zrychlení | 16 s |
| Série | Sandero (DJF) (od 12/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1496 mm |
| Šířka | 1853 mm |
| Délka | 4102 mm |
| Rozvor | 2604 mm |
| Objem kufru | 372 / - l |
| Hmotnost | 1100 / 1515 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 162 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 4 l/100km |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 550 kg |
| Brzděný | 980 kg |
| Cena | 333 000 Kč |