| Název | SE |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2300 RPM |
| Objem | 3996 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 490 kW |
| Max. rychlost | 305 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | Urus (636) (od 08/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1638 mm |
| Šířka | 2018 mm |
| Délka | 5112 mm |
| Rozvor | 3003 mm |
| Objem kufru | 616 / - l |
| Hmotnost | 2197 / 2500 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 248 |
| Kombinovaná | 14 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 85 l |
| Emisní norma | Euro 6d-ISC-FCM |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 6 050 000 Kč |