| Název | 2.5 e-SKYACTIV-G 140 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3300 RPM |
| Objem | 2488 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 103 kW |
| Max. rychlost | 206 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | 3 (BP) (od 03/19) |
| model od | 2019 |
| motor od | 2019 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1435 mm |
| Šířka | 1795 mm |
| Délka | 4460 mm |
| Rozvor | 2725 mm |
| Objem kufru | 351 / - l |
| Hmotnost | 1419 / 1904 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 135 |
| Kombinovaná | 5.9 l/100km |
| Ve městě | 8 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 51 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 600 kg |
| Brzděný | 1300 kg |
| Cena | 664 900 Kč |
| Název | CUPRA Raval 155kW |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | - |
| Převodovka | AT (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 155 kW |
| Max. rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | Kompaktní třída |
| Výška | 1518 mm |
| Šířka | 1784 mm |
| Délka | 4046 mm |
| Rozvor | 2600 mm |
| Objem kufru | 400 / - l |
| Hmotnost | 1512 / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 13 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | 0 g/km |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 680 000 Kč |