| Název | 63 AMG 4MATIC+ SPEEDSHIFT TCT 9G |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5800 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1800 RPM |
| Objem | 3982 ccm |
| Převodovka | a (9) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 466 kW |
| Max. rychlost | 280 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | GLS (X 167) AMG (od 09/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1782 mm |
| Šířka | 1956 mm |
| Délka | 5233 mm |
| Rozvor | 3135 mm |
| Objem kufru | 355 / 1470 l |
| Hmotnost | 2700 / 3395 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 215 |
| Kombinovaná | 13.3 l/100km |
| Ve městě | 21 l/100km |
| Mimo město | 13 l/100km |
| Velikost nádrže | 90 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3300 kg |
| Cena | 4 761 350 Kč |