| Název | 250 e 8G-DCT |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2000 RPM |
| Objem | 1332 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 160 kW |
| Max. rychlost | 210 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | GLA (H 247) (od 07/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1616 mm |
| Šířka | 1834 mm |
| Délka | 4412 mm |
| Rozvor | 2729 mm |
| Objem kufru | 385 / - l |
| Hmotnost | 1810 / 2310 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 143 |
| Kombinovaná | 2 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 35 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 1 040 600 Kč |
| Název | 2.0ie Lineartronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Boxer |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5600 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 4000 RPM |
| Objem | 1995 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 100 kW |
| Max. rychlost | 188 Km/h |
| Zrychlení | 12 s |
| Série | Forester (S6) (od 01/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1730 mm |
| Šířka | 1830 mm |
| Délka | 4670 mm |
| Rozvor | 2670 mm |
| Objem kufru | 508 / 1186 l |
| Hmotnost | 1693 / 2185 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 220 |
| Kombinovaná | 8 l/100km |
| Ve městě | 8 l/100km |
| Mimo město | 7 l/100km |
| Velikost nádrže | 48 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1870 kg |
| Cena | 1 025 000 Kč |