| Název | 200 4MATIC 9G-TRONIC |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6100 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2000 RPM |
| Objem | 1999 ccm |
| Převodovka | a (9) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 167 kW |
| Max. rychlost | 221 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | GLC (X 254) (od 10/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1640 mm |
| Šířka | 1890 mm |
| Délka | 4716 mm |
| Rozvor | 2888 mm |
| Objem kufru | 620 / 1150 l |
| Hmotnost | 1910 / 2510 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 187 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | 10 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 62 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2400 kg |
| Cena | 1 403 600 Kč |
| Název | P160 FWD |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1600 RPM |
| Objem | 1497 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 118 kW |
| Max. rychlost | 199 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | Range Rover Evoque (L551) (od 06/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1649 mm |
| Šířka | 1900 mm |
| Délka | 4371 mm |
| Rozvor | 2681 mm |
| Objem kufru | 472 / - l |
| Hmotnost | 1792 / 2300 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 212 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 67 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 1 313 000 Kč |