Porsche Macan 4S | Autohled.cz
Motor
| Název | 4S |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 300 kW |
| Max. rychlost | 220 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
Model
| Série | Macan (XAB) (od 06/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
Rozměry
| Výška | 1622 mm |
| Šířka | 1938 mm |
| Délka | 4784 mm |
| Rozvor | 2893 mm |
| Objem kufru | 540 / - l |
| Hmotnost | 2405 / 2920 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 184 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 17 l/100km |
| Ve městě | 13 l/100km |
| Mimo město | 14 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2500 kg |
+ Přidat vozidlo