| Název | RAM 1500 3.0 Hurricane 420 HP |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | I6 |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 636 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 2997 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 313 kW |
| Max. rychlost | 190 Km/h |
| Zrychlení | 5.4 s |
| Série | - |
| model od | 2025 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | - |
| Výška | 1971 mm |
| Šířka | 2085 mm |
| Délka | 5916 mm |
| Rozvor | 3670 mm |
| Objem kufru | / - l |
| Hmotnost | 2462 / 3220 Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 12.4 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 98.4 l |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
| typ | pickup |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | 5239 kg |
| Cena | 1 753 290 Kč |
| Název | Double Cab 2.8 D-4D Duty 4x4 |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 3000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1600 RPM |
| Objem | 2755 ccm |
| Převodovka | a (6) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 150 kW |
| Max. rychlost | 175 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Hilux (AN1P) (od 10/20) |
| model od | 2020 |
| motor od | 2020 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1815 mm |
| Šířka | 1855 mm |
| Délka | 5325 mm |
| Rozvor | 3085 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 2295 / 3210 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 310 |
| Kombinovaná | 10 l/100km |
| Ve městě | 13 l/100km |
| Mimo město | 9 l/100km |
| Velikost nádrže | 80 l |
| Emisní norma | LKW |
| CO2 | - |
| typ | pickup |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 50 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | listové pery |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3500 kg |
| Cena | 1 194 270 Kč |