| Název | Mild Hybrid 160 automat |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5250 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1800 RPM |
| Objem | 1332 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 116 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Austral (RHN) (od 04/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1645 mm |
| Šířka | 1825 mm |
| Délka | 4533 mm |
| Rozvor | 2667 mm |
| Objem kufru | 555 / - l |
| Hmotnost | 1539 / 2003 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 180 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 55 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 793 000 Kč |
| Název | EVO 7 Benzín |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 288 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1499 ccm |
| Převodovka | a () |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 128 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
| Série | - |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | SUV |
| Výška | 1758 mm |
| Šířka | 1870 mm |
| Délka | 4795 mm |
| Rozvor | 2810 mm |
| Objem kufru | 230 / 1900 l |
| Hmotnost | 1605 / 2160 Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 7.4 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 58 l |
| Emisní norma | Euro 6-D |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 792 000 Kč |