Subaru Outback 2.5i Lineartronic | Autohled.cz
Motor
| Název | 2.5i Lineartronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Boxer |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3800 RPM |
| Objem | 2498 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 124 kW |
| Max. rychlost | 193 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
Model
| Série | Outback (BT) (od 05/21) |
| model od | 2021 |
| motor od | 2021 |
| Třída vozidla | Střední třída |
Rozměry
| Výška | 1675 mm |
| Šířka | 1875 mm |
| Délka | 4870 mm |
| Rozvor | 2745 mm |
| Objem kufru | 561 / - l |
| Hmotnost | 1643 / 2200 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 213 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 8 l/100km |
| Ve městě | 12 l/100km |
| Mimo město | 8 l/100km |
| Velikost nádrže | 63 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 68 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2000 kg |
+ Přidat vozidlo