| Název | Land Cruiser 2.8 D-4D automat |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 3000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1600 RPM |
| Objem | 2755 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 151 kW |
| Max. rychlost | 165 Km/h |
| Zrychlení | 12 s |
| Série | Land Cruiser J7/J9/J12/J15/J25 (J25) (od 11/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1935 mm |
| Šířka | 1980 mm |
| Délka | 4925 mm |
| Rozvor | 2850 mm |
| Objem kufru | 742 / - l |
| Hmotnost | 2415 / 3100 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 215 |
| Kombinovaná | 10 l/100km |
| Ve městě | 14 l/100km |
| Mimo město | 10 l/100km |
| Velikost nádrže | 80 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3500 kg |
| Cena | 2 140 000 Kč |