| Název | Verso 2.2 Diesel |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 2184 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 110 kW |
| Max. rychlost | 170 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Proace (V) (od 04/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1890 mm |
| Šířka | 1920 mm |
| Délka | 4983 mm |
| Rozvor | 3275 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 1835 / 2810 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 150 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 8 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 69 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 9 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1900 kg |
| Cena | 866 360 Kč |
| Název | van 110 CDI |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 3800 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1950 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 75 kW |
| Max. rychlost | 0 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Vito (W 447) (od 01/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1910 mm |
| Šířka | 1928 mm |
| Délka | 4895 mm |
| Rozvor | 3200 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 1916 / 2800 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 57 l |
| Emisní norma | LKW |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 150 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1200 kg |
| Cena | 873 000 Kč |