Volkswagen ID.5 Pro | Autohled.cz
Motor
| Název | Pro |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 125 kW |
| Max. rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
Model
| Série | ID.5 (E2) (od 05/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Střední třída |
Rozměry
| Výška | 1618 mm |
| Šířka | 1852 mm |
| Délka | 4599 mm |
| Rozvor | 2770 mm |
| Objem kufru | 549 / - l |
| Hmotnost | 1963 / 2480 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 163 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 16 l/100km |
| Ve městě | 11 l/100km |
| Mimo město | 12 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1000 kg |
+ Přidat vozidlo