| Název | Pro |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 125 kW |
| Max. rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | ID.5 (E2) (od 05/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1618 mm |
| Šířka | 1852 mm |
| Délka | 4599 mm |
| Rozvor | 2770 mm |
| Objem kufru | 549 / - l |
| Hmotnost | 1963 / 2480 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 163 |
| Kombinovaná | 16 l/100km |
| Ve městě | 11 l/100km |
| Mimo město | 12 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1000 kg |
| Cena | 1 117 000 Kč |
| Název | sDrive20i Steptronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4700 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1499 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 125 kW |
| Max. rychlost | 213 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | X2 (U10) (od 03/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1590 mm |
| Šířka | 1845 mm |
| Délka | 4554 mm |
| Rozvor | 2692 mm |
| Objem kufru | 515 / - l |
| Hmotnost | 1645 / 2150 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 207 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 45 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 1 123 200 Kč |