| Název | Sportback 1.5 TFSI S tronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1498 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 110 kW |
| Max. rychlost | 209 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Q3 (FJ) (od 11/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1559 mm |
| Šířka | 1859 mm |
| Délka | 4531 mm |
| Rozvor | 2681 mm |
| Objem kufru | 488 / - l |
| Hmotnost | 1635 / 2170 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 55 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 1 145 900 Kč |
| Název | GLB 180 |
| Palivo | hybrid |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1499 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 100 kW |
| Max. rychlost | 194 Km/h |
| Zrychlení | 9.7 s |
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | 2026 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1687 mm |
| Šířka | 1861 mm |
| Délka | 4732 mm |
| Rozvor | 2889 mm |
| Objem kufru | 540 / - l |
| Hmotnost | / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | 137 g/km |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 1 161 600 Kč |