| Název | 2.0 TFSI e-hybrid quattro S tronic |
| Palivo | Hybrid |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1600 RPM |
| Objem | 1984 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 220 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | Q5 (GU) (od 02/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1647 mm |
| Šířka | 1900 mm |
| Délka | 4717 mm |
| Rozvor | 2820 mm |
| Objem kufru | 438 / - l |
| Hmotnost | 2225 / 2735 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 2 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 55 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 50 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2000 kg |
| Cena | 1 552 900 Kč |
| Název | 350h automat |
| Palivo | Hybrid |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4800 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3200 RPM |
| Objem | 2487 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 147 kW |
| Max. rychlost | 190 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | NX (AZ2) (od 10/21) |
| model od | 2021 |
| motor od | 2021 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1670 mm |
| Šířka | 1865 mm |
| Délka | 4660 mm |
| Rozvor | 2690 mm |
| Objem kufru | 545 / - l |
| Hmotnost | 1805 / 2320 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 185 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 5 l/100km |
| Mimo město | 4 l/100km |
| Velikost nádrže | 55 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1500 kg |
| Cena | 1 440 000 Kč |
Audi Q5 (od 1 468 000 Kč) a Lexus NX (od 1 431 000 Kč) soupeří o stejného zákazníka. Q5 nabízí širší paletu motorů (150–270 kW) včetně dieselu a quattro pohon. NX vsází na hybridní technologii (147–215 kW) s nižší spotřebou. Q5 má mírně větší kufr (520 vs 545 l) a sportovnější podvozek. Lexus kontruje tichým chodem, vynikající spolehlivostí a bohatou standardní výbavou.