Crashtest Euro NCAP
Testováno v roce 2022
Japonská automobilka Lexus nabízí celkem 7 modelů, namátkově třeba LBX, NX, RX, UX nebo UX e. NX patří s délkou 4,66 metru k těm větším, šířka je pak 1,865 m, výška 1,67 m. Hodnoty průměrného SUV jsou pak 4,64 m na délku, 1,89 m na šířku a 1,66 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie aut, kde jsou kombinované sportovní vlastnosti s užitkovými (tedy SUV, sportovně užitkové auto). Vyznačují se vyšší světlou výškou, často bývají vybaveny pohonem 4x4. Hodí se tak například i na tahání přívěsů.
NX se vyrábí ve dvou různých motorizacích. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z února 2026. Základní výbava Comfort startuje na 1 440 000 Kč, model je dostupný v 10 různých výbavách. Pokud preferujete benzínové motory, z nabízených motorizací budete nadšeni – NX je totiž k dispozici pouze s agregáty spalující benzín. Ke koupi jsou ve výkonech 197 nebo 288 koní. Nejostřejší z nich (450h+ E-FOUR automat) dosahuje maximální rychlosti 200 km/h a na stovku se dostane za 6 sekund.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou 350h automat. Vůz Lexus NX lze sehnat jak ve variantě s pohonem předních kol, tak i s pohonem všech kol. Ten se pojí s motorizací 450h+ E-FOUR automat a příplatek oproti nejlevnější dvoukolce je 310 tisíc Kč.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za 350h automat ve výbavě Comfort platili přibližně 14 864 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 343 680 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Lexus NX je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
V březnu 2026 bylo v ČR registrováno 63 kusů modelu Lexus NX, z toho 61 nových a 2 ojeté. Podobný počet registrací měly Chery Tiggo 7 (63 kusů), Seat Ibiza (62 kusů) nebo RAM RAM 1500 (64 kusů).
Za posledních 12 měsíců (od listopadu 2024) bylo celkem registrováno 499 kusů. S rostoucím trendem registrací.
Podle průzkumu spolehlivosti nizozemské spotřebitelské organizace Consumentenbond (2026) získal Lexus NX hodnocení 9,0 z 10. Značka Lexus celkově obsadila 1. místo z 39 hodnocených značek se skóre 8,9.
Lexus NX druhé generace sází na výrazně řezaný design a špičkově zpracovaný interiér s konceptem Tazuna, který v segmentu prémiových SUV směle konkuruje německým stálicím jako Audi Q5 nebo BMW X3. Experti vyzdvihují především mimořádně komfortně naladěný podvozek a prvotřídní sedadla vhodná pro dlouhé dálniční přesuny, přičemž nová multimediální platforma Lexus Interface konečně napravuje dřívější citelné nedostatky v oblasti konektivity a intuitivního ovládání. Klíčovou novinkou v nabídce je příchod prvního plug-in hybridu s označením NX 450h+, který sice sdílí spolehlivou architekturu s Toyotou RAV4, ale přidává nezaměnitelnou auru luxusu a precizní dílenské zpracování každého viditelného detailu. Určitou kritiku si však vysloužil akustický projev pohonné jednotky při prudké akceleraci, kdy vytočený motor pod zátěží narušuje jinak příkladnou izolaci kabiny, a také sebevědomě nastavená cenovka atakující samotný vrchol celého segmentu. Ve výsledku jde o vysoce kompetentní a úsporný vůz, který sice nenabídne dravost pro sportovně založené řidiče, ale své majitele odmění bohatou výbavou a relaxační atmosférou, díky čemuž představuje plnohodnotnou alternativu k zavedené evropské konkurenci.
Uživatelé nejčastěji porovnávají Lexus NX s modely Volvo XC60, Toyota RAV4, Lexus RX, Audi Q5 nebo Lexus UX.
| Palivo | Benzín |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 147 kW - 215 kW |
| Maximální rychlost | 190 - 200 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 6 - 8 s |
| Série | NX (AZ2) (od 10/21) |
| Začátek výroby | AZ2 |
| Začátek výroby modelu | NX 350h |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1670mm |
| Šířka | 2150mm |
| Délka | 4660mm |
| Rozvor | 2690 mm |
| Objem kufru | 545 / - l |
| Hmotnost | 1805 - 2065/2320 - 2540 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 185 |
| Přední nájezdový úhel | 16 |
| Zadní nájezdový úhel | 25 |
| Kombinovaná | 2 - 5l/100km |
| Město | 5 l/100km |
| Mimo město | 4 l/100km |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 72 km |
| Dojezd WLTP | 72 km |
| Dojezd město | 93 km |
| Kapacita baterie hrubá | 18 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | 125 - 135 km/h |
| Tepelné čerpadlo | - |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 440 000 Kč - 1 750 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1500 - - kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
Lexus NX v testu 2026topgear.com
- Hybridní alternativa ke standardní prémiové konkurenci
- Komfortně laděný podvozek
- Dobrá úroveň výbavy a kvality zpracování
- Při dynamické jízdě vydává motor nepříjemný zvuk
- Obtížně obhajitelná cena na vrcholu segmentu
- Infotainment zaostává za standardem segmentu
Lexus NX v testuautocar.co.uk
- Výrazně vylepšený infotainment doplňuje luxusní interiér
- Komfortní podvozek s přívětivým řízením
- Nabídka výhradně hybridních pohonů
- Motor hlučně pracuje při nízkém stavu baterie
- Nekompromisní jízdní komfort na nerovných silnicích
- Nedokáže plně konkurovat v dynamice BMW X3 ani Audi Q5
Lexus NX 450h+ v jízdním testu: Téměř dokonalý PHEVauto-motor-und-sport.de
- Výjimečná spotřeba 1,1 l/100 km s nabitou baterií
- Elektrický dojezd 69-76 km pokryje většinu každodenních jízd
- Vynikající zpracování interiéru a pohodlné sedačky
- Digitální zpětné zrcátko má problematické odrazy a obtížně se vypíná
- CVT převodovka mírně piskne při dynamické jízdě
- Řízení působí uměle
Testováno v roce 2022