Jihokorejská automobilka KIA nabízí celkem 18 modelů, namátkově třeba EV2, EV3, EV5, EV6 nebo EV9. Sportage patří s délkou 4,54 metru k těm menším, šířka je pak 1,865 m, výška 1,645 m. Hodnoty průměrného SUV jsou pak 4,64 m na délku, 1,89 m na šířku a 1,66 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie aut, kde jsou kombinované sportovní vlastnosti s užitkovými (tedy SUV, sportovně užitkové auto). Vyznačují se vyšší světlou výškou, často bývají vybaveny pohonem 4x4. Hodí se tak například i na tahání přívěsů.
Sportage se vyrábí v šesti různých motorizacích. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z května 2026. Základní výbava Comfort startuje na 724 980 Kč, model je dostupný v 4 různých výbavách. Spektrum motorizací potěší spíše příznivce benzínu, je jich totiž více než naftových. Ke koupi jsou ve výkonech 148, 177 nebo 236 koní. Nejostřejší z nich (Kia Sportage 1.6 T-GDI Hybrid automat) dosahuje maximální rychlosti 196 km/h a na stovku se dostane za 7 sekund.
Dostupná je verze se sedmistupňovou automatickou převodovkou Kia Sportage 1.6 T-GDI 2WD DCT. Za automatickou převodovku oproti běžné manuální šestistupňové spojené se stejným agregátem připlatíte 105 tisíc. Vůz KIA Sportage lze sehnat jak ve variantě s pohonem předních kol, tak i s pohonem všech kol. Ten se pojí s motorizací Kia Sportage 1.6 T-GDI AWD DCT a příplatek oproti nejlevnější dvoukolce je 170 tisíc Kč.
V současné době je na KIA Sportage k dispozici zvýhodněná cena od 624 980 Kč, což představuje úsporu 100 000 Kč (14 %) oproti běžné ceníkové ceně. Sleva + jarní 30 000 + výkupní 20 000. Nabídka platí do 31. května 2026.
Aktuální generace KIA Sportage je v prodeji od roku 2025.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za Kia Sportage 1.6 T-GDI 2WD ve výbavě Comfort platili přibližně 7 483 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 172 980 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu KIA Sportage je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
V dubnu 2026 bylo v ČR registrováno 195 kusů modelu KIA Sportage, z toho 177 nových a 18 ojetých. Tím se řadí jako 28. nejregistrovanější vůz v ČR. Podobný počet registrací měly Toyota Yaris (194 kusů), Suzuki Vitara (193 kusů) nebo Volkswagen Multivan (200 kusů).
Za posledních 12 měsíců (od května 2025) bylo celkem registrováno 2 570 kusů.
Podle průzkumu spolehlivosti nizozemské spotřebitelské organizace Consumentenbond (2026) získal KIA Sportage hodnocení 8,0 z 10. Značka KIA celkově obsadila 10. místo z 39 hodnocených značek se skóre 8,2.
V TÜV Reportu 2026, který vychází z 9,46 milionů technických kontrol v Německu, vykazuje KIA Sportage ve stáří 2–3 roky míru závad 4,0 % (8. místo). Značka KIA má dlouhodobou průměrnou poruchovost 28,3 % (13. z 14 značek).
Inovovaná Kia Sportage potvrzuje pozici jednoho z nejlepších rodinných SUV na trhu, které boduje především vynikajícím poměrem ceny a nabízené hodnoty, velkorysým vnitřním prostorem s kufrem o objemu až 587 litrů a nepřehlédnutelným designem přední masky inspirovaným elektrickým modelem EV9. Pod kapotou sbírá kladné body zejména vylepšené plně hybridní ústrojí postavené na benzinovém motoru 1.6 T-GDI, jež díky novému startér-generátoru posílilo z původních 210 na úctyhodných 239 koní, čímž vozu zajišťuje nejen suverénní dynamiku s výbornou trakcí, ale také ukázkové ticho a komfortní odpružení při dálničních přesunech. Přísnější kritika naopak padá na vyšší provozní hmotnost atakující 1565 kilogramů, která si vybírá svou daň v podobě horší spotřeby paliva mírně zaostávající za nejúspornějšími premianty třídy, přičemž při ostřejší akceleraci se navíc neblaze projevuje poněkud hrubší zvukový projev spalovacího agregátu. Ke specifickým řidičským a technologickým kaňkám patří nelogická absence standardního jízdního režimu Normal mezi módy Eco a Sport, gumovější chod spojkového pedálu u základních verzí s manuální převodovkou a fakt, že infotainment i přes implementaci nových funkcí začíná pomalu ztrácet krok s nejmodernější konkurencí. I přes tyto drobné provozní nedostatky jde nicméně o mimořádně všestranné a vysoce doporučované auto, které svou praktičností v podobě dělených zadních sedadel 40:20:40, skvěle fungujícími adaptivními světlomety Dual LED a štědrou sedmiletou zárukou s přehledem obhájí místo v nejedné rodinné garáži.
Uživatelé nejčastěji porovnávají KIA Sportage s modely Ford Kuga, Nissan Qashqai, Seat Ateca, Hyundai Kona nebo Nissan X-Trail.
| Palivo | Diesel Benzín |
| Převodovka | Automatická, Manuální |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 100 kW - 176 kW |
| Maximální rychlost | 180 - 203 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 7 - 11 s |
| Série | Sportage (NQ5E) (od 07/25) |
| Začátek výroby | NQ5E |
| Začátek výroby modelu | Sportage 1.6 T-GDI |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1645mm |
| Šířka | 2080mm |
| Délka | 4540mm |
| Rozvor | 2680 mm |
| Objem kufru | 562 / - l |
| Hmotnost | 1552 - 1665/2125 - 2230 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 170 |
| Přední nájezdový úhel | 17 |
| Zadní nájezdový úhel | 26 |
| Přechodový úhel | 16 |
| Kombinovaná | 5 - 7l/100km |
| Město | 5 - 10 l/100km |
| Mimo město | 4 - 7 l/100km |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | - |
| Dojezd WLTP | - |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 1 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | 64 kg |
| Technologie baterie | Lithium-polymerová |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | - |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | - |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | - |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | - |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 724 980 Kč - 929 980 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1510 - 1950 kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
Mat Watson hodnotí facelift Kie Sportage velmi pozitivně, zejména díky odvážnému novému vzhledu přední masky. I přes kritiku absence naftových motorů a minimálních změn na zádi vůz nadále považuje za špičku své třídy.carwow
- Odvážný a atraktivní design
- Dobře vybavený hybridní pohon
- Vysoká hodnota za peníze
- Absence naftových motorů
- Někteří zákazníci preferují konzervativnější design
TEST Kia Sportage 1.6 T-GDI 4x2 7DCT – Proč měnit něco, co fungujeAuto.cz
- Nízká hlučnost a vysoká kultivovanost jízdy, vynikající zpracování interiéru s velmi kvalitní imitací kůže, účinné adaptivní Matrix LED světlomety
- Dvouspojková převodovka trpí škubáním zejména za studena a neharmonicky reaguje, průměrná hospodárnost kolem 8 l/100 km
Kia Sportage 1.6 T-GDI TestAutosalon.tv
- Stabilní v losím testu 70 km/h
- Přesné řízení
- Dobře vyladěný podvozek
- Vysoká spotřeba 6,9 l (trať)
- Při zatáčení se hodně naklání
- Mokrá trať odhalila nedostatky
Kia Sportage po modernizaci – zjišťujeme, jak jezdí korejský hit v nové podoběMagazyauto
- Silnější hybridní verze
- Moderní interiér s HUD
- Široká nabídka motorů
- Chybí sportovní charakter
- Konzervativní jízdní vlastnosti
- Vysoká cena bohaté výbavy
Test: Kia Sportage - méně možností, ale více sílyAutoWeek
- Zřetelně vyšší výkon díky nové startér-generátoru (239 vs 210 koní). Vynikající trakce a stabilita i na mokré vozovce. Zachovány fyzické ovládací prvky pro důležité funkce.
- Vysoká hmotnost 1565 kg ovlivňuje spotřebu paliva. Chybí režim Normal mezi Eco a Sport. Čekání na plug-in hybrid verzi pro pohon všech kol.
Recenze Kia Sportage (2025): známý bestseller v modernějším kabátuAutoRAI
- Výrazné zvýšení výkonu z 210 na 239 koní u hybridní verze. Velký zavazadlový prostor 587 litrů a pohodlná zadní sedadla. Vyváženější ovládání s fyzickými tlačítky pod dotykovou obrazovkou.
- Tažná kapacita pouze 1510 kg, konkurence nabízí až 2100 kg. Chybí rychlá volba osobních předvoleb pro asistenční systémy. Prozatím dostupná pouze hybridní verze, PHEV přijde později.
Kia vyhodí nejlepší designový prvek z modelu Sportage0Autoblog NL
- Žádné zápory neuvedeny