Crashtest Euro NCAP
Testováno v roce 2024
Německá automobilka Volkswagen nabízí celkem 37 modelů, namátkově třeba ID.4, ID.4 GTX, ID.5, ID.5 GTX nebo T-Cross. Tiguan patří s délkou 4,539 metru k těm menším, šířka je pak 1,859 m, výška 1,656 m. Hodnoty průměrného SUV jsou pak 4,64 m na délku, 1,89 m na šířku a 1,66 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie aut, kde jsou kombinované sportovní vlastnosti s užitkovými (tedy SUV, sportovně užitkové auto). Vyznačují se vyšší světlou výškou, často bývají vybaveny pohonem 4x4. Hodí se tak například i na tahání přívěsů.
Tiguan se vyrábí v osmi různých motorizacích. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z ledna 2026. Základní výbava Trend startuje na 949 900 Kč, model je dostupný v 5 různých výbavách. Spektrum motorizací potěší spíše příznivce benzínu, je jich totiž více než naftových. Ke koupi jsou ve výkonech 129, 148, 201, 261 nebo 268 koní. Nejostřejší z nich (1.5 eHybrid OPF DSG) dosahuje maximální rychlosti 215 km/h a na stovku se dostane za 7 sekund.
Dostupná je verze se sedmistupňovou automatickou převodovkou 1.5 eTSI OPF DSG. Vůz Volkswagen Tiguan lze sehnat jak ve variantě s pohonem kol, tak i s pohonem všech kol. Ten se pojí s motorizací 2.0 TSI OPF R-Line 4MOTION DSG a příplatek oproti nejlevnější dvoukolce je 479 tisíc Kč.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za 2.0 TSI OPF R-Line 4MOTION DSG ve výbavě Trend platili přibližně 16 256 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 375 820 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Volkswagen Tiguan je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Operativní leasing Volkswagen Financial Services v sobě zahrnuje i havarijní pojištění, silniční daň, povolený nájezd km (nejčastěji 10-30 tisíc ročně) a ve full-service variantě také pneumatiky a servis. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
Volkswagen Tiguan se skvěle hodí na tahání přívěsů, a to obzvlášť v kombinaci s motorizací 2.0 TSI OPF R-Line 4MOTION DSG – brzděný přívěs zvládne až do hmotnosti 2 tuny. Tahání čehokoliv by tak měl zvládnout naprosto v pohodě.
V dubnu 2026 bylo v ČR registrováno 445 kusů modelu Volkswagen Tiguan, z toho 193 nových a 252 ojetých. Tím se řadí jako dvanáctý nejregistrovanější vůz v ČR. Podobný počet registrací měly Volkswagen Caddy (431 kusů), Hyundai Tucson (478 kusů) nebo Volkswagen Touran (372 kusů).
Za posledních 12 měsíců (od května 2025) bylo celkem registrováno 5 278 kusů.
Podle průzkumu spolehlivosti nizozemské spotřebitelské organizace Consumentenbond (2026) získal Volkswagen Tiguan hodnocení 7,8 z 10. Značka Volkswagen celkově obsadila 25. místo z 39 hodnocených značek se skóre 7,4.
V TÜV Reportu 2026, který vychází z 9,46 milionů technických kontrol v Německu, vykazuje Volkswagen Tiguan ve stáří 2–3 roky míru závad 5,7 % (51. místo). Značka Volkswagen má dlouhodobou průměrnou poruchovost 22,4 % (4. z 14 značek).
Třetí generace Volkswagenu Tiguan i jeho starší bazaroví předchůdci nadále platí za etalon rodinného SUV, který boduje především velkorysou prostorností a celkově robustní kvalitou zpracování. Testéři chválí zejména obří zavazadlový prostor o objemu až 652 litrů u mild-hybridních verzí, variabilní zadní lavici posuvnou o 17 centimetrů a chytrý návrat klasických fyzických tlačítek na volant, což u novinky výrazně zlepšuje dříve kritizovanou ergonomii. Z hlediska motorizací sklízí největší ovace moderní plug-in hybrid 1.5 eHybrid ve výkonových verzích 204 a 272 koní, který díky baterii o využitelné kapacitě 19,7 kWh dokáže ujet čistě na elektřinu vysoce nadstandardních 130 kilometrů. Vůz má však i své stinné stránky, mezi něž patří méně dynamické jízdní vlastnosti, tučné příplatky za vyšší výbavy a zmenšený kufr PHEV verze na 490 litrů, zatímco u bazarových ojetin druhé generace experti důrazně varují před zatékáním do panoramatické střechy, cukajícími převodovkami DSG, zvýšenou spotřebou oleje u raných motorů a nebezpečným systémem nouzového brzdění (tzv. ghost braking). Navzdory těmto dílčím softwarovým přešlapům a dřívějším technickým nemocem je model převážně hodnocen jako mimořádně komfortní, promyšlený a reprezentativní polykač kilometrů, jenž sice za volantem nepobaví nadšené řidiče, ale jako racionální a vysoce univerzální auto pro rodinu dostává jednoznačné doporučení.
Uživatelé nejčastěji porovnávají Volkswagen Tiguan s modely Škoda Karoq, Volkswagen Touareg, Seat Ateca, Škoda Kodiaq nebo Volvo XC60.
| Palivo | Diesel Benzín |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 96 kW - 200 kW |
| Maximální rychlost | 200 - 241 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 5 - 10 s |
| Série | Tiguan (CT) (od 03/24) |
| Začátek výroby | CT |
| Začátek výroby modelu | Tiguan 2.0 TSI OPF |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1656mm |
| Šířka | 2140mm |
| Délka | 4539mm |
| Rozvor | 2680 mm |
| Objem kufru | 652 / - l |
| Hmotnost | 1599 - 1879/2100 - 2410 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | - |
| Přední nájezdový úhel | 17 |
| Zadní nájezdový úhel | 20 |
| Přechodový úhel | 17 |
| Kombinovaná | - - 8l/100km |
| Město | 7 - 11 l/100km |
| Mimo město | 5 - 8 l/100km |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 120 - 125 km |
| Dojezd WLTP | 120 - 125 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 25 kWh |
| Kapacita baterie netto | 19 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium-nikl-mangan-kobalt (NMC) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | - |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 949 900 Kč - 1 574 900 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1600 - 2300 kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
Volkswagen Tiguan Turbo v přímém srovnání s konkurencí doplatil na chybějící elektrický točivý moment a horší projev převodovky. Přestože je lehčí a má papírově solidní parametry, v disciplíně zrychlení na Toyotu RAV4 GR výrazně nestačil.Throttle House
- Solidní výkon motoru EA888 známého z Golf R
- Lehčí než rival Toyota RAV4 GR Sport
- Kvalitní zpracování interiéru
- Bez elektrického pohonu nestíhá hybridní konkurenci
- Převodovka reaguje pomaleji než u rivala
- Vyšší cena než srovnatelné SUV
Volkswagen Tiguan (2024–nyní)AutoWeek
- Velká zavazadlový prostor až 652 litrů (mild hybrid)
- Pohodlné sedadlo a vynikající prostornost
- Moderní plug-in hybrid s 130 km dojezdem
- Vysoká cena, zejména u vyšších výbav
- Softwarové problémy u některých exemplářů
- Méně dynamické jízdní vlastnosti
- PHEV má nižší objem zavazadlového prostoru (490 l)
Volkswagen Tiguan AD1/AX1 (2016–2024)AutoWeek
- Velký zavazadlový prostor 615 l (Allspace 760 l)
- Široká nabídka benzin, diesel i PHEV motorů
- Vysoká kvalita materiálů a pohodlí
- Vysoká spotřeba oleje u starších modelů
- Problémy s nouzovým brzdným systémem (ghost braking)
- Zatékání u panoramatického střechy
- Méně dynamické jízdní vlastnosti
Volkswagen Tiguan 2025 dlouhodobý testAutocar
- Dynamic Chassis Control Pro pro lepší komfort
- Dynamické řízení s proměnlivým převodem
- Integrace ChatGPT do palubního systému
- AI asistent reaguje nespolehlivě
- Slabší motor 1.5 eTSI (148 koní, 9.1s 0-100)
- Někdy aktivní hlasové ovládání bez výzvy
Pouze u nejlevnějšího Volkswagenu Tiguanu si za barvu musíte připlatit AutoWeek.nlAutoWeek
- Největší zavazadlový prostor 652 l (mild hybrid)
- Nižší vstupní cena než PHEV varianty
- Stejný infotainment systém jako dražší verze
- Pouze jedna klimatická zóna místo tří
- Chybí elektrická zadní klapa
- Bez vyhřívání sedadel a adaptivního tempomatu
Volkswagen Tiguan je recenzentem hodnocen jako jedno z nejlepších SUV na trhu, které vyniká především svou nízkou hmotností a vyváženými jízdními vlastnostmi. Přestože má slabší motor než konkurence, v reálném světě těží z agility a osvědčené dvouspojkové převodovky. Hlavní výtkou je vysoká cena doplňkové výbavy a dražší vznětové motorizace.AutoTrader
- Nízká hmotnost a svižná odezva
- Osvědčená dvouspojková převodovka
- Bezpečnost a technická zralost platformy
- Slabší výkon motoru oproti Omoda C9
- Vysoká cena nadstandardní výbavy
- Vznětové motorizace jsou dražší
Testováno v roce 2024