Reklama a spolupráce s Autohledem

Media kit ke stažení

Autohled jsme spustili začátkem roku 2017 s cílem poskytovat nezávislé srovnání nových aut, které nám na českém internetu chybělo.

Zaměřujeme se nejen na zkušené motoristy, kteří u nás najdou detailní srovnání jednotlivých modelů a motorizací, ale také na širokou veřejnost, které ukážeme, kde s výběrem nového auta začít.

Návštěvníci Autohledu si mohou porovnat modely dostupné na českém trhu na základě zvolených parametrů. Kromě toho u nás mohou získat nabídky operativního leasingu, skladových vozů nebo vozů na míru. I proto Autohled navštěvuje více než 100 000 uživatelů měsíčně.

Rád s vámi možnosti spolupráce proberu a případně vypracuji nabídku na míru - napište mi na chomat@autohled.cz nebo zavolejte na 776 629 539.

Prostor pro magazíny, blogy a YouTube kanály

Rádi také budeme spolupracovat s redakcemi internetových magazínů s automobilovou tématikou - už nyní u každého vozu máme odkazy na recenze českých magazínů a naším cílem je tuto sekci co nejvíce rozšiřovat. Výběr nového auta je pro většinu lidí velká událost a tak máme vyzkoušené, že většina lidí si přečte všechny recenze, které najde. Stejně tak rádi zveřejníme recenze vozů z Youtube kanálů. Pro nás je to způsob, jak poskytnout návštěvníkovi ještě více informací a pro vás z toho plyne větší návštěvnost i možné vylepšení pozic ve vyhledávačích.

0
Porovnávač
TOPlist