Reklama a spolupráce s Autohledem

Autohled jsme spustili začátkem roku 2017 s cílem poskytovat nezávislé srovnání nových aut, které nám na českém internetu chybělo. Měsíčně nás navštíví desetitisíce návštěvníků kteří hledají nový vůz.

Náš portál používají jak laici, kteří zde začínají výběr vozu nastavením požadovaných parametrů, tak i řidiči, kteří se chtějí rozhodnout mezi více vozy na základě racionálního porovnání parametrů více vozidel.

Rád s vámi možnosti spolupráce proberu a případně vypracuji nabídku na míru - napište mi na chomat@autohled.cz nebo zavolejte na 776 629 539.

Prostor pro magazíny, blogy a YouTube kanály

Rádi také budeme spolupracovat s redakcemi internetových magazínů s automobilovou tématikou - už nyní u každého vozu máme odkazy na recenze českých magazínů a naším cílem je tuto sekci co nejvíce rozšiřovat. Výběr nového auta je pro většinu lidí velká událost a tak máme vyzkoušené, že většina lidí si přečte všechny recenze, které najde. Stejně tak rádi zveřejníme recenze vozů z Youtube kanálů. Pro nás je to způsob, jak poskytnout návštěvníkovi ještě více informací a pro vás z toho plyne větší návštěvnost i možné vylepšení pozic ve vyhledávačích.

0
Porovnávač
TOPlist