Crashtest Euro NCAP
Testováno v roce 2022
Německá automobilka BMW nabízí celkem 63 modelů, namátkově třeba iX3, iX4, iX, iX M Performance nebo iX1. X1 patří s délkou 4,5 metru k těm menším, šířka je pak 1,845 m, výška 1,642 m. Hodnoty průměrného SUV jsou pak 4,64 m na délku, 1,89 m na šířku a 1,66 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie aut, kde jsou kombinované sportovní vlastnosti s užitkovými (tedy SUV, sportovně užitkové auto). Vyznačují se vyšší světlou výškou, často bývají vybaveny pohonem 4x4. Hodí se tak například i na tahání přívěsů.
X1 se vyrábí v osmi různých motorizacích. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z ledna 2026. Spektrum motorizací potěší spíše příznivce benzínu, je jich totiž více než naftových. Ke koupi jsou ve výkonech 134, 168, 215, 241 nebo 322 koní. Nejostřejší z nich (xDrive30e Steptronic) dosahuje maximální rychlosti 205 km/h a na stovku se dostane za 5 sekund.
Dostupná je verze se sedmistupňovou automatickou převodovkou sDrive18i Steptronic. Vůz BMW X1 lze sehnat jak ve variantě s pohonem předních kol, tak i s pohonem všech kol. Ten se pojí s motorizací xDrive23i Steptronic a příplatek oproti nejlevnější dvoukolce je 199 tisíc Kč.
Aktuální generace BMW X1 je v prodeji od roku 2022.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za sDrive20i Steptronic platili přibližně 11 191 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 258 720 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu BMW X1 je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Operativní leasing BMW Financial Services v sobě zahrnuje i havarijní pojištění, silniční daň, povolený nájezd km (nejčastěji 10-30 tisíc ročně) a ve full-service variantě také pneumatiky a servis. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
V dubnu 2026 bylo v ČR registrováno 109 kusů modelu BMW X1, z toho 80 nových a 29 ojetých. Tím se řadí jako 69. nejregistrovanější vůz v ČR. Podobný počet registrací měly BMW X3 (109 kusů), Ford Ranger (108 kusů) nebo Audi A6 Avant (108 kusů).
Za posledních 12 měsíců (od května 2025) bylo celkem registrováno 1 125 kusů.
Podle průzkumu spolehlivosti nizozemské spotřebitelské organizace Consumentenbond (2026) získal BMW X1 hodnocení 9,0 z 10. Značka BMW celkově obsadila 12. místo z 39 hodnocených značek se skóre 8,1.
V TÜV Reportu 2026, který vychází z 9,46 milionů technických kontrol v Německu, vykazuje BMW X1 ve stáří 2–3 roky míru závad 4,2 % (11. místo). Značka BMW má dlouhodobou průměrnou poruchovost 25,1 % (10. z 14 značek).
Nejmenší mnichovský crossover BMW X1 dozrál ve své aktuální generaci ve velmi schopné prémiové SUV, které si i přes platformu primárně určenou pro pohon předních kol zachovává skvělé jízdní vlastnosti a sebevědomý design. Testovací jezdci se vesměs shodují, že vůz překvapí nečekaně velkorysou a chytře obestavěnou kabinou se zavazadelníkem o objemu 477 až 505 litrů, přičemž architektura interiéru s plovoucí středovou konzolí a špičkovými materiály, jako je volitelná světlá kůže Vernasca, působí mimořádně hodnotně. Z obrovské palety motorizací sbírají chválu především potentní plug-in hybridy v čele s verzí xDrive30e o výkonu 326 koní, ale také vrcholná benzinová specifikace M35i, jež se svými 300 koňmi katapultuje auto na stovku za pouhých 5,4 sekundy. Na druhou stranu se pravidelně opakuje kritika zbytečně tvrdého odpružení, a to zejména v kombinaci s paketem M Sport, hrubšího akustického projevu základních spalovacích motorů či občasně váhající automatické převodovky. Velkým trnem v oku je rovněž nová palubní technologie spoléhající na zakřivené displeje, kde řidiče trápí horší ergonomie a špatně čitelné digitální budíky, avšak i přes tyto nedostatky a tradičně vysokou pořizovací cenu je X1, potažmo její čistě elektrická alternativa iX1, vnímána jako jednoznačně doporučeníhodné auto pro náročnější zákazníky.
Uživatelé nejčastěji porovnávají BMW X1 s modely BMW X2, Škoda Kodiaq, Toyota RAV4, Volvo XC60 nebo KIA Sportage.
| Palivo | Diesel Benzín |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 100 kW - 240 kW |
| Maximální rychlost | 190 - 233 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 5 - 9 s |
| Série | X1 (U11) (od 10/22) |
| Začátek výroby | U11 |
| Začátek výroby modelu | X1 sDrive20i |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1642mm |
| Šířka | 2104mm |
| Délka | 4500mm |
| Rozvor | 2692 mm |
| Objem kufru | 500 / - l |
| Hmotnost | 1575 - 1935/2075 - 2435 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 205 |
| Kombinovaná | 2 - 6l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 81 km |
| Dojezd WLTP | 81 km |
| Dojezd město | 100 km |
| Kapacita baterie hrubá | 16 kWh |
| Kapacita baterie netto | 14 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | 140 km/h |
| Tepelné čerpadlo | - |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | - |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 033 500 Kč - 1 283 100 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1700 - 2000 kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
To mělo být ideální BMW z polského salónu. Kdo to koupí, v klidu vyhraje u soudu0Auto-Swiat
- Žádné zápory neuvedeny
Test BMW X1: zaslouží si bavorské SUV svůj úspěch?Auto Plus
- Výborná zvuková izolace a pocit klidu v kabině. Kvalitní materiály a prémiové zpracování interiéru. Velký zavazadlový prostor 477 l i v hybridní verzi.
- Hybridní verze nabízí pouze 60 km reálného elektrického dojezdu. Malá nádrž pouze 47 litrů snižuje dosah. Chybí klasická hybridní verze, pouze plug-in.
Elektrický motor nebo vstřikový motor – čím je BMW X1 lepší?AutoBild
- X1 levnější o 2 centy/km a praktičtější
- iX1 rychlejší (8,6 vs 9,2 s) a tišší
- Oba mají dobré odpružení a asistenční systémy
- iX1 má malý zavazadlový prostor (490-1495 l)
- iX1 táhne jen 750 kg (X1 táhne 1700 kg)
- iX1 dražší o 4200 € a vyšší ztráta hodnoty
Test BMW X1 xDrive25e (PHEV)fDrive
- Prostorný interiér i zavazadelník
- Slušný dojezd v čistě elektrickém režimu
- Elegantní kombinace exteriér/interiér
- Konkurence nabídne vyšší nabíjecí výkon
- Vysoká cena testované verze
- Tříválcový motor pro některé kontroverzní
Testováno v roce 2022