| Název | RS e-tron GT quattro |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (2) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 630 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | e-tron GT (FW) (od 06/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1389 mm |
| Šířka | 1964 mm |
| Délka | 4997 mm |
| Rozvor | 2900 mm |
| Objem kufru | 350 / - l |
| Hmotnost | 2395 / 2860 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 18 kWh/100km |
| Ve městě | 16 kWh/100km |
| Mimo město | 16 kWh/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| Elektrický dojezd | 592 km |
| Dojezd WLTP | 592 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 105 kWh |
| Kapacita baterie netto | 97 kWh |
| Hmotnost baterie | 625 kg |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | 11 kW |
| Nabíjecí výkon DC | 320 kW |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ne |
| typ | coupe |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 75 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 3 829 900 Kč |
| Název | 300 |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 195 kW |
| Max. rychlost | 210 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | EQE (V 295) (od 05/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1510 mm |
| Šířka | 1961 mm |
| Délka | 4946 mm |
| Rozvor | 3120 mm |
| Objem kufru | 430 / - l |
| Hmotnost | 2375 / 2975 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 102 |
| Kombinovaná | 15 kWh/100km |
| Ve městě | 13 kWh/100km |
| Mimo město | 13 kWh/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| Elektrický dojezd | 664 km |
| Dojezd WLTP | 664 km |
| Dojezd město | 767 km |
| Kapacita baterie hrubá | - |
| Kapacita baterie netto | 90 kWh |
| Hmotnost baterie | 557 kg |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | 22 kW |
| Nabíjecí výkon DC | 170 kW |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ne |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 100 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 1 752 080 Kč |