| Název | 1.5 Turbo HEV 4WD DHT |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 1498 ccm |
| Převodovka | a (2) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 206 kW |
| Max. rychlost | 170 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | BJ30 (B30X) (od 04/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1790 mm |
| Šířka | 1910 mm |
| Délka | 4730 mm |
| Rozvor | 2820 mm |
| Objem kufru | 450 / - l |
| Hmotnost | 1920 / 2205 Kg |
| Poloměr otáčení | 0 |
| Světlá výška | 215 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 51 l |
| Emisní norma | Euro 6 |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 936 000 Kč |
| Název | 2.0 Turbo Flagship 4x4 AT |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 1997 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 188 kW |
| Max. rychlost | 150 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | BJ60 (od 03/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1925 mm |
| Šířka | 1955 mm |
| Délka | 5040 mm |
| Rozvor | 2820 mm |
| Objem kufru | 972 / - l |
| Hmotnost | 2549 / 2920 Kg |
| Poloměr otáčení | 0 |
| Světlá výška | 215 |
| Kombinovaná | 9 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 85 l |
| Emisní norma | Euro 6 |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 1 326 000 Kč |