| Název | xDrive60 |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 400 kW |
| Max. rychlost | 240 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | i7 (G70) (od 11/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1544 mm |
| Šířka | 1950 mm |
| Délka | 5391 mm |
| Rozvor | 3215 mm |
| Objem kufru | 500 / - l |
| Hmotnost | 2715 / 3250 Kg |
| Poloměr otáčení | 13 |
| Světlá výška | 136 |
| Kombinovaná | 18.5 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2000 kg |
| Cena | 2 925 000 Kč |
| Název | M60i xDrive Steptronic Sport |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1800 RPM |
| Objem | 4395 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 390 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | X5 (G05) (od 04/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1765 mm |
| Šířka | 2004 mm |
| Délka | 4935 mm |
| Rozvor | 2975 mm |
| Objem kufru | 650 / - l |
| Hmotnost | 2420 / 3065 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 214 |
| Kombinovaná | 11.9 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 83 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3500 kg |
| Cena | 2 847 000 Kč |