| Název | 50 xDrive |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 345 kW |
| Max. rychlost | 210 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | iX3 (NA5) (od 03/26) |
| model od | 2026 |
| motor od | 2026 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1635 mm |
| Šířka | 1895 mm |
| Délka | 4782 mm |
| Rozvor | 2897 mm |
| Objem kufru | 520 / - l |
| Hmotnost | 2360 / 2825 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 176 |
| Kombinovaná | 15.1 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2000 kg |
| Cena | 1 544 400 Kč |
| Název | M35i xDrive Steptronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5750 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2000 RPM |
| Objem | 1998 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 221 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | X2 (U10) (od 03/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1575 mm |
| Šířka | 1845 mm |
| Délka | 4567 mm |
| Rozvor | 2692 mm |
| Objem kufru | 560 / - l |
| Hmotnost | 1770 / 2270 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 191 |
| Kombinovaná | 7.7 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 54 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 1 541 800 Kč |