| Název | M2 Coupé |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6250 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2650 RPM |
| Objem | 2993 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 353 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | Řada 2 (G87) (od 08/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1403 mm |
| Šířka | 1887 mm |
| Délka | 4580 mm |
| Rozvor | 2747 mm |
| Objem kufru | 390 / - l |
| Hmotnost | 1780 / 2155 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 123 |
| Kombinovaná | 10 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 52 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 1 942 200 Kč |
| Název | M440i Coupé xDrive Steptronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1900 RPM |
| Objem | 2998 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 275 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | Řada 4 (G22) (od 03/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1393 mm |
| Šířka | 1852 mm |
| Délka | 4770 mm |
| Rozvor | 2851 mm |
| Objem kufru | 440 / - l |
| Hmotnost | 1810 / 2220 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 129 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 59 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 1 931 800 Kč |