| Název | xDrive40i Steptronic Sport |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5200 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1850 RPM |
| Objem | 2998 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 280 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | X7 (G07) (od 08/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1835 mm |
| Šířka | 2000 mm |
| Délka | 5181 mm |
| Rozvor | 3105 mm |
| Objem kufru | 750 / - l |
| Hmotnost | 2490 / 3215 Kg |
| Poloměr otáčení | 13 |
| Světlá výška | 221 |
| Kombinovaná | 9 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 83 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3500 kg |
| Cena | 2 782 000 Kč |
| Název | Electric |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 325 kW |
| Max. rychlost | 230 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | Cayenne (K1 (E4)) (od 03/26) |
| model od | 2026 |
| motor od | 2026 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1674 mm |
| Šířka | 1980 mm |
| Délka | 4985 mm |
| Rozvor | 3023 mm |
| Objem kufru | 781 / - l |
| Hmotnost | 2600 / 3170 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 245 |
| Kombinovaná | 19 l/100km |
| Ve městě | 15 l/100km |
| Mimo město | 15 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3000 kg |
| Cena | 2 696 072 Kč |