Srovnání: BYD Atto 2 vs Volkswagen ID.3 | Autohled.cz
Motor
| Název | Comfort |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 130 kW |
| Max. rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
Model
| Série | Atto 2 (SC3E) (od 03/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
Rozměry
| Výška | 1675 mm |
| Šířka | 1830 mm |
| Délka | 4310 mm |
| Rozvor | 2620 mm |
| Objem kufru | 400 / - l |
| Hmotnost | 1570 / 1980 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 165 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 16 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 50 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
Motor
| Název | GTX Performance FIRE+ICE |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 170 kW |
| Max. rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
Model
| Série | ID.3 (E1) (od 10/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
Rozměry
| Výška | 1564 mm |
| Šířka | 1809 mm |
| Délka | 4264 mm |
| Rozvor | 2770 mm |
| Objem kufru | 385 / - l |
| Hmotnost | 1957 / 2420 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 15 l/100km |
| Ve městě | 11 l/100km |
| Mimo město | 12 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
+ Přidat vozidlo