| Název | DM-i Touring Boost CVT |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 4000 RPM |
| Objem | 1498 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 135 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | Seal 6 DM-i Touring (od 12/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1505 mm |
| Šířka | 1875 mm |
| Délka | 4840 mm |
| Rozvor | 2790 mm |
| Objem kufru | 500 / - l |
| Hmotnost | 1710 / 2145 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 943 000 Kč |
| Název | 200 Standard |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 90 kW |
| Max. rychlost | 132 Km/h |
| Zrychlení | 12 s |
| Série | EQT (W 420) (od 07/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1819 mm |
| Šířka | 1859 mm |
| Délka | 4498 mm |
| Rozvor | 2716 mm |
| Objem kufru | 551 / - l |
| Hmotnost | 1927 / 2390 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 19 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1500 kg |
| Cena | 892 000 Kč |