Srovnání: Chery Tiggo 7 vs Chery Tiggo 8 | Autohled.cz
Motor
| Název | Chery Tiggo 7 1.6 TGDI |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 275 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1598 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 108 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 10.3 s |
Model
| Série | - |
| model od | 2025 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | SUV |
Rozměry
| Výška | 1696 mm |
| Šířka | 1862 mm |
| Délka | 4553 mm |
| Rozvor | 2670 mm |
| Objem kufru | 500 / 1305 l |
| Hmotnost | 1593 / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
Spotřeba
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | 159 g/km |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
Motor
| Název | Chery Tiggo 8 1.6 TGDI |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 275 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1598 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 108 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 10.8 s |
Model
| Série | - |
| model od | 2025 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | SUV |
Rozměry
| Výška | 1705 mm |
| Šířka | 1860 mm |
| Délka | 4725 mm |
| Rozvor | 2710 mm |
| Objem kufru | 193 / 1930 l |
| Hmotnost | 1748 / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
Spotřeba
| Kombinovaná | 7.8 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | 159 g/km |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
+ Přidat vozidlo