| Název | Turbo 100 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 74 kW |
| Max. rychlost | 179 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | C3 Aircross (C) (od 10/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1660 mm |
| Šířka | 1795 mm |
| Délka | 4395 mm |
| Rozvor | 2670 mm |
| Objem kufru | 460 / - l |
| Hmotnost | 1312 / 1750 Kg |
| Poloměr otáčení | 0 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 44 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 650 kg |
| Brzděný | 1500 kg |
| Cena | 470 000 Kč |
| Název | EVO Cuatro (manuál) |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 136 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1498 ccm |
| Převodovka | m (5) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 86 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
| Série | - |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | SUV |
| Výška | 1653 mm |
| Šířka | 1831 mm |
| Délka | 4400 mm |
| Rozvor | 2632 mm |
| Objem kufru | 450 / 1100 l |
| Hmotnost | 1300 / 1696 Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 8.2 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 51 l |
| Emisní norma | Euro 6E |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 475 000 Kč |