| Název | Turbo 100 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 74 kW |
| Max. rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | C3 (C) (od 06/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1567 mm |
| Šířka | 1755 mm |
| Délka | 4015 mm |
| Rozvor | 2540 mm |
| Objem kufru | 310 / - l |
| Hmotnost | 1226 / 1620 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 163 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 44 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 70 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 600 kg |
| Brzděný | 600 kg |
| Cena | 410 000 Kč |
| Název | Eco-G 120 |
| Palivo | lpg |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 90 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 11 s |
| Série | Duster (DJF) (od 06/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1656 mm |
| Šířka | 1813 mm |
| Délka | 4343 mm |
| Rozvor | 2657 mm |
| Objem kufru | 456 / - l |
| Hmotnost | 1393 / 1805 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 209 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 9 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 695 kg |
| Brzděný | 1500 kg |
| Cena | 441 900 Kč |