| Název | Turbo 100 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 74 kW |
| Max. rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | C3 (C) (od 06/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1567 mm |
| Šířka | 1755 mm |
| Délka | 4015 mm |
| Rozvor | 2540 mm |
| Objem kufru | 310 / - l |
| Hmotnost | 1226 / 1620 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 163 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 6 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 44 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 70 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 600 kg |
| Brzděný | 600 kg |
| Cena | 410 000 Kč |
| Název | X 1.5 Hybrid CVT |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 4800 RPM |
| Objem | 1490 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 85 kW |
| Max. rychlost | 172 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Aygo (AB7(JP)) (od 12/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Miniauto |
| Výška | 1525 mm |
| Šířka | 1740 mm |
| Délka | 3776 mm |
| Rozvor | 2430 mm |
| Objem kufru | 231 / 588 l |
| Hmotnost | 1090 / 1510 Kg |
| Poloměr otáčení | 9 |
| Světlá výška | 137 |
| Kombinovaná | 3 l/100km |
| Ve městě | 2 l/100km |
| Mimo město | 2 l/100km |
| Velikost nádrže | 30 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | torzní tyč |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 469 000 Kč |