| Název | 2.2 Diesel 180 EAT8 |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 3500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 2184 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 132 kW |
| Max. rychlost | 185 Km/h |
| Zrychlení | 11 s |
| Série | Spacetourer (V) (od 09/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1890 mm |
| Šířka | 1920 mm |
| Délka | 4983 mm |
| Rozvor | 3275 mm |
| Objem kufru | 1624 / 1800 l |
| Hmotnost | 1953 / 2830 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 9 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 70 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 8 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 150 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1900 kg |
| Cena | 1 197 779 Kč |
| Název | 1.6 T-GDI HEV automat |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1598 ccm |
| Převodovka | a (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 165 kW |
| Max. rychlost | 167 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | Staria (US4) (od 08/21) |
| model od | 2021 |
| motor od | 2021 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1990 mm |
| Šířka | 1997 mm |
| Délka | 5253 mm |
| Rozvor | 3273 mm |
| Objem kufru | 831 / - l |
| Hmotnost | 2275 / 3050 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 186 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | 5 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 65 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 9 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 1 189 990 Kč |