Srovnání: DS DS 3 E-Tense vs DS N°8 | Autohled.cz
Motor
| Název | Hybrid 145 eDCT-6 |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 115 kW |
| Max. rychlost | 150 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
Model
| Série | DS 3 (U) (od 01/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Malé auto |
Rozměry
| Výška | 1534 mm |
| Šířka | 1791 mm |
| Délka | 4118 mm |
| Rozvor | 2558 mm |
| Objem kufru | 350 / - l |
| Hmotnost | 1646 / 2008 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 170 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 15 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 70 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Motor
| Název | Short Range |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 190 kW |
| Max. rychlost | 190 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
Model
| Série | N°8 (K) (od 07/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
Rozměry
| Výška | 1580 mm |
| Šířka | 1920 mm |
| Délka | 4820 mm |
| Rozvor | 2900 mm |
| Objem kufru | 621 / - l |
| Hmotnost | 2132 / 2640 Kg |
| Poloměr otáčení | 0 |
| Světlá výška | 155 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 15 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Přívěs
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 1460 kg |
+ Přidat vozidlo