| Název | 772kW 2026 (a) |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Střední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 7500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 6500 RPM |
| Objem | 3990 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 772 kW |
| Max. rychlost | 330 Km/h |
| Zrychlení | 2 s |
| Série | 849 Testarossa (od 03/26) |
| model od | 2026 |
| motor od | 2026 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1225 mm |
| Šířka | 1999 mm |
| Délka | 4718 mm |
| Rozvor | 2650 mm |
| Objem kufru | 74 / - l |
| Hmotnost | 1890 / 2080 Kg |
| Poloměr otáčení | 0 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 9 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 68 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 11 700 000 Kč |
| Název | 533kW 2023 (a) |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 12 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 8250 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 6250 RPM |
| Objem | 6496 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 533 kW |
| Max. rychlost | 312 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | Purosangue (F175) (od 04/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1589 mm |
| Šířka | 2028 mm |
| Délka | 4973 mm |
| Rozvor | 3018 mm |
| Objem kufru | 473 / - l |
| Hmotnost | 2245 / 2725 Kg |
| Poloměr otáčení | 0 |
| Světlá výška | 185 |
| Kombinovaná | 17 l/100km |
| Ve městě | 27 l/100km |
| Mimo město | 17 l/100km |
| Velikost nádrže | 100 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 9 851 000 Kč |